Пакети першої необхідності для військових – благодійна ініціатива Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка, яка започаткована ще від самого початку повномасштабного вторгнення. Вона покликана забезпечити усіх захисників, які прибувають до нас на лікування, засобами гігієни, найпростішим одягом і білизною для більш комфортного перебування.
Цього разу завдяки частині коштів, які зібрав традиційний Благодійний Різдвяний Вертеп РОКЛ імені Юрія Семенюка, придбано речі, яких найбільше наразі потребують військовослужбовці, поступаючи у наш медзаклад на лікування:
спортивні штани – 50
футболки – 36
шкарпетки – 96
нижня білизна – 100
гумові тапочки – 64
Дякуємо учасникам вертепу, та усім, хто долучився до цього збору. Нагадаємо, цьогоріч вдалося заколядувати понад 207 тисяч гривень. Частину коштів спрямували на придбання автомобіля сину нашої колеги, військовослужбовцю підрозділу НГУ «КАРА-ДАГ» .
А також звертаємо увагу – потреба у всіх речах першої необхідності є постійною, адже того, що вдалося закупити, вистачить на певний проміжок часу, а пакети першої необхідності потрібні кожного разу, як до лікарні прибувають військові на лікування. Тож, якщо ви маєте можливість та бажання придбати щось зі списку, будемо раді. За деталями звертайтеся у Центр комунікацій і проєктів РОКЛ імені Юрія Семенюка.


