Contact center

(050)-2000-891(096)-2000-891

Work schedule: Mo.-Fr.: 08.00-18.00

Обмін досвідом та нові знання. Ортопеди-травматологи РОКЛ імені Юрія Семенюка вдосконалюються заради пацієнтів

Проблеми ендопротезування суглобів вивчали лікарі Обласного центру ортопедії, травматології та вертебрології Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка на семінарі з міжнародною участю – «Квітневі тези 2024».

Ендопротезування колінного суглобу при важких деформаціях, особливості протезування плечових, ліктевих суглобів, ендопротезування кульшового суглобу з критично малими розмірами компонентів, особливості післяопераційного знеболення та реабілітації в ендопротезованих хворих – усі ці питання розглядали та обговорювали наші колеги: заступник директора з питань реформування медицини професор Валентин Піонтковський, в.о. завідувача центру Юрій Циплінський, лікарі ортопеди-травматологи Микола Новак, Іван Мартинюк і Назарій Савчук разом із фахівцями з інших областей.

Валентин Піонтковський виступив із доповіддю на тему: «Двобічне ендопротезування кульшових суглобів із застосуванням коротких ніжок». Також із допомогою клінічних випадків пацієнтів Центру поділився власним досвідом лікування, що дозволило зруйнувати усі міфи щодо такого протезування.

Досвідом в передопераційному плануванні та особливістю хірургічної тактики в лікуванні перипротезних переломах поділився колега, частий гість Обласного центру ортопедії, травматології та вертебрології професор Евальд Герінг( Мінден, Німеччина).

Науково-практичний семінар відбувся в Києві за участі провід провідних фахівців України та світу. Отримані знання та досвід дозволять зробити допомогу нашим пацієнтам ще якіснішою.